Producent opakowań kartonowych - co możemy Ci zaoferować?

Większość produktów przygotowywanych do wysyłki musi być zabezpieczona odpowiednim opakowaniem, które ochroni zawartość przed wpływem czynników zewnętrznych. W grę wchodzą tu przede wszystkim uszkodzenia mechaniczne, zabrudzenia oraz wilgoć, a także ryzyko zdekompletowania wyrobu. Rozwiązaniem, które pozwoli jednocześnie na umieszczenie niezbędnych informacji o zawartości od umieszczenia loga producenta po przyklejenie nalepki z kodem kreskowym jest wykorzystanie opakowania kartonowego. Mogą one przybierać różne postacie od klasycznej tacki z tektury falistej po eleganckie kartony z nadrukiem. W Lubuskim szeroką ofertę produktów opakowaniowych z kartonu i tektury przedstawia firma iBM PACK. Przekonajmy się, jaki jest jej asortyment.

Co można znaleźć w ofercie firmy iBM PACK?

Firma iBM PACK oferuje różne rodzaje opakowań kartonowych dostosowanych do potrzeb klientów. Wśród nich znajdują się klasyczne kartony klapowe, sprawdzające się jako opakowania zbiorcze, a także nadające się do przygotowywania wysyłek w handlu internetowym czy przy kompletowaniu zamówień hurtowych. Dostępne są także pudła fasonowe, powstające dzięki odpowiednim wykrojnikom i odpowiadające wzorom z katalogu FEFCO. Wśród nich znajdują się m.in. różne rodzaje pudeł wieczkowych określanych też jako teleskopowe. Doskonałą propozycją dla ogrodnictwa, producentów owoców i przemysłu spożywczego oraz mleczarskiego są też tace tekturowe. Przy pakowaniu wielu rodzajów wyrobów nieodzowne mogą stać się również pudła składane. Dla niektórych produktów warto też wybrać owijki kartonowe idealne w połączeniu z opakowaniami z tworzyw sztucznych. Ciekawą propozycją są też pudła paletowe.

Akcesoria do pudeł tekturowych

Uzupełnieniem oferty opakowań są akcesoria pozwalające na zabezpieczanie zawartości pudeł i poszczególnych wyrobów. Wśród nich znajdują się przekładki tekturowe, pozwalające na ochronę poszczególnych towarów układanych wewnątrz pudeł, a także kratownice, które świetnie będą separowały wyroby szczególnie wrażliwe na uszkodzenia np. ceramikę. Przydatne są też wypełniacze do pudeł, wkłady do nich oraz narożniki potrzebne przy paletyzacji.