Kartony z nadrukiem — lubuskie

Produkujemy kartony z nadrukiem. Lubuskie stanowi główny obszar działalności, na którym współpracujemy m.in. z firmami produkcyjnych oraz usługowymi, które spotykacie Państwo każdego dnia. Produkujemy kartony do przeprowadzek, pudełka tekturowe do użytku domowego i biurowego, opakowania transportowe oraz zabezpieczające dla sektora przemysłowego, hurtowni i branży e-commerce.


Oferujemy możliwość zadrukowania niewielkich ilości kartonów, jak i hurtowych. W przypadku małych kartonów grafikę nanosimy na minimum 20 sztuk, a w przypadku dużych już od 10. Termin realizacji zlecenia ustalamy indywidualnie po zapoznaniu się z najważniejszymi informacjami dotyczącymi konkretnej sprawy.


Charakterystyka kartonów z nadrukiem

Kartony z nadrukiem są:

• wykonane z wysokiej jakości materiałów — cechują się wytrzymałością. Doskonale chronią zawartość przed uszkodzeniami. Rodzaj kartonu dobieramy do konkretnego zamówienia;


• przemyślane pod względem konstrukcji — łatwo się je składa. Złożone nie zajmują dużo miejsca, więc ułatwiają przechowywanie;


• dostępne w wielu różnych rozmiarach — oferujemy różne opcje dostępne od zaraz, ponieważ dysponujemy rozbudowaną powierzchnią magazynową. Potrzebujesz kartonów o nietypowych wymiarach? Złóż zamówienie, a przygotujemy je dla Ciebie;


• wykonywane w ekologiczny sposób — stosujemy druk wodny, który nie wpływa negatywnie na zanieczyszczenie środowiska.


Jako producent oferujemy również inne kartony i opakowania. Sprzedajemy m.in. opakowania kartonowe idealne m.in. do przechowywania. Zamawiając u nas, możesz kompleksowo wyposażyć swój magazyn czy biuro.


Kartony wyglądają szlachetnie, a przy tym są doskonałymi nośnikami reklamy. Możesz umieścić na nich informacje o swojej firmie: nazwę, kontakt, podstawowe informacje dotyczące asortymentu lub produktu, który sprzedajesz. Niezależnie od tego, na jaką opcję się zdecydujesz, z dbałością o detale przygotujemy dla Ciebie wybraną grafikę.


Zapraszamy do współpracy — dostarczamy kartony z nadrukiem, które są wytrzymałe. Naniesione grafiki są z kolei czytelne i estetyczne.