Opakowania kartonowe — Nowa Sól, Zielona Góra, Żagań, Żary, lubuskie

Produkujemy i sprzedajemy opakowania kartonowe. Nowa Sól, Zielona Góra, Żagań, Żary i całe woj. lubuskie stanowią obszar naszej działalności. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, a także przedsiębiorcami: firmami przeprowadzkowymi, podmiotami handlowo-usługowymi oraz wieloma innymi.


W każdym wypadku, niezależnie od wielkości zlecenia, gwarantujemy profesjonalną obsługę oraz dopasowanie produktów z oferty do indywidualnych potrzeb. Oferujemy wiele opcji dostępnych od zaraz na naszych magazynach.


Realizujemy również zamówienia na produkty o indywidualnych wymiarach, dlatego nasze opakowania możesz dopasować do swoich potrzeb. Pomożemy Ci zapakować wszystko: od roślin, przez ubrania czy kosmetyki, aż po artykuły biurowe, zabawki.


Dlaczego warto kupić u nas opakowania kartonowe?

Oferujemy opakowania kartonowe, które są:


• wytrzymałe — spełniają deklarowane wartości w zakresie wytrzymałości;


• wielorazowe — przy odpowiedniej eksploatacji można używać ich kilkakrotnie;


• powtarzalne — stosujemy technologię produkcji, dzięki której produkty o danych wymiarach są identyczne;


• tanie — jako producent nie zawyżamy cen produktów o marże dla pośredników;


• wygodne w użytkowaniu i przechowywaniu — opakowania łatwo się składa i zajmują mało miejsca.


Kupisz u nas nie tylko zwykłe opakowania, ale również opakowania z nadrukiem. Na ich powierzchni będziesz mógł reklamować swoje produkty lub usługi.


Jesteś zainteresowany współpracą z nami? Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów. Przedstawimy Ci specyfikację oferowanych produktów, a także informacje dotyczące terminu realizacji zamówienia na konkretną ilość opakowań.