Opakowania z nadrukiem — Nowa Sól, Zielona Góra, lubuskie

Produkujemy i sprzedajemy opakowania z nadrukiem. Nowa Sól, Zielona Góra i woj. lubuskie stanowią obszar naszej działalności, jednak współpracujemy również z klientami z okolicznych miejscowości. Oferujemy produkty o standardowych rozmiarach, które są dostępne od zaraz, nawet w hurtowych ilościach, ponieważ dysponujemy rozbudowaną powierzchnią magazynową.


Sprzedajemy także opakowania wykonane z tektury, które produkujemy na indywidualne zamówienie. Bierzemy przy tym pod uwagę preferowane wymiary opakowań, a także ich wytrzymałość. Następnie dobieramy odpowiednie materiały produkcyjne, aby całość spełniała oczekiwania dotyczące parametrów użytkowych.


Opakowania z nadrukiem — charakterystyka produktów

Sprzedajemy opakowania z nadrukiem, które są:


• ekologiczne — nadruk nanosimy za pomocą trwałych oraz neutralnych dla środowiska farb wodnych;


• różnorodne — ich wymiary i parametry możesz dopasować do własnych potrzeb;


• dopracowane — nadruki są czytelne i mogą stanowić nośnik reklamy Twojego biznesu;


• tanie — jako producent nie zawyżamy ceny produktów o marże pośredników;


Sprzedajemy również kartony klapowe w różnych rozmiarach. Mają prostą konstrukcję: składają się z jednej części, zajmują mało miejsca i można je dopasować pod względem wymiarów do indywidualnych potrzeb.


Nadruki nanosimy na małe opakowania już przy zamówieniu na 20 sztuk. Z kolei na te duże już przy 10 sztukach. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów dotyczących zamówienia. Przekażemy Ci informacje na temat wyceny, terminu realizacji usług oraz proponowanych rozwiązań, które zostaną dopasowane do Twoich potrzeb.